23 Haz 2014
Haziran 23, 2014

İstanbul Baymak

0 Yorum

 İstanbul Baymak

istanbul baymak İstanbul Baymak

Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’daki üretim tesisleri, 3 milyarlık cirosu, 7 bin çalışanı ile ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. devi olan firma, 70 ülkede ticaret yapıyor.
Baymak – BDR Thermea, ısıtmanın yanı sıra yenilenebilir enerji, soğutma, su teknolojisi, su ısıtıcıları gibi alanlarda üretim, ithalat ve ihracat yapıyor.
Isıtma alanında ise kombi ile yoğunlaşmalı kombi başta olmak üzere kat kaloriferi, panel radyatör, yer tipi kazan, havlu radyatör, vana, genleşme tanklarının yanı sıra iklimlendirmede de split klima, salon tipi klima ve ısı pompalarını tüketicilere ulaştırıyor.
Yenilenebilir enerji alanında ise biomass kazanlar ile güneş kolektörleri, fotovoltaik sistemler, biodiesel brülörler üreten Baymak, su ısıtıcıları ve su teknolojilerinde termosifon, gazlı sofben, boyler, termoboyler, sirkülasyon pompası, dalgıç pompa, atık su pombası hidrofor ve benzeri ürünleri kendi isminin İstanbul baymak kombi güvencesi ile tüketicilerle buluşturuyor.
Baymak, genç ve donanımlı kadrosu ile Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmayı ayrıca ısıtma ve soğutma sektöründe ise BDR Thermea ile beraber sektördeki liderliğini sürdürmeyi misyon edinmiştir.

İstanbul Baymak

İstanbul Baymak Satış Noktası

Eyüboğlu Isı Gaz Dağıtım Pazarlama 23 yıllık tecrübesiyle Baymak Yetkili Ana Bayi ve İGDAŞ Sertifikalı Tesisat Firmasıdır. Baymak, Falke, Brötje Heizung, Lambert, DAB, Wavin Pilsa, Sanihydro markalarının Yetkili Ana Bayisidir. Türkiye geneli Perakende ve Toptan satış

 

sitelerimizde online olarak gerçekleştirmekteyiz. 0216 370 37 53 (pbx) telefon numaramızda müşteri hizmetlerimiz canlı destek vermektedir.

 İstanbul Baymak